Ar kada esatę pagalvoję ką bankai veikia su Jūsų ten laikomais pinigais? Na, vienas iš pavyzdžių ką bankai veikia su Jūsų pinigais yra tai, jog jie kelia nekilnojamo turto kainas. O kaip jie tai daro?
Perka žemę, namus, butus, stato daugiabučius. O kai didžioji rinkos dalis priklauso bankams, tuomet jie gali visiškai kontroliuoti nekilnojamo turto kainas. Taigi, žmonės, kurie laikote pinigus bankuose – susimąstykite!
Už Jūsų laikomus pinigus jie statosi sau namus, kuriuos Jūs ,mielieji, vėliau perkate už iš bankų skolintus pinigus. Už jūsų laikomus pinigus jie perka žemę, kurią Jūs ,mielieji, perkate už iš bankų skolintus pinigus. Už Jūsų laikomus pinigus, jie perka butus, kuriuos Jūs, mielieji studentai ir kitos jaunos šeimos, brangiai mokate už nuomą. Taigi apibendrinant, kuo daugiau pinigų laikysite bankuose, tuo brangiau pirksite žemę, būstą ir tuo daugiau mokėsite už nuomą. Kuo daugiau pinigų laikysite bankuose, tuo daugiau bankai iš Jūsų lobs. Ar vis dar laukiate geresnio rytojaus? Tai dirbkite kuo sunkiau, gerkite alų, žiūrėkite televizorių ir svarbiausia būkite atsargūs – laikykite pinigus saugiai!